לבחור וילונות שמתאימים לכל מקום

הווילונות שבוחרים להתקין במקום זה או אחר יכולים להיות כאלה שיהיו פונקציונליים ויצטרכו להסתיר שמש חזקה או נוף לא אטרקטיבי אך יכולים גם להיות כאלה שתהיה להם תרומה לעיצוב של החלל וכך אפשר יהיה ליצור אווירה שונה ומראה שונה עם או בלי הווילונות.

הסוגים השונים של הווילונות שניתן להשיג כיום

מכיוון שמדובר בתחום של עיצוב פנים הרי שיש הרבה מאד אפשרויות לתלות וילונות ואכן יש לא מעט סוגים שלהם. אפילו בחירה של וילון לחדר האמבטיה תתבצע על פי עקרונות עיצוביים וטעם אישי של מי שמתגורר בבית. יש וילון ארוך שמגיע ממש מהתקרה עד הרצפה ויש כאלה שהם קצרצרים וממש נראים כמו פוני ביחד לגודל של החלון. חלק מהותי בבחירה של וילון קשור באופן שבו פותחים אותו וקושרים או דואגים שהוא יישאר פתוח.

 

חומרי גלם שמהם מיוצר וילון

גם לשאלה זו יש הרבה מאד תשובות, שכן באופן כללי הרי שווילונות צריך לייצר מאריגים וטקסטילים שונים ואכן וילונות בד נחשבים לפופולריים והנפוצים ביותר, אך למרות זאת יש סוגים שונים של חומרי גלם שמהם עשויים הווילונות וגם זה צריך להיות שיקול בבואו של אדם זה או אחר לבחור את הווילון שיהיה הכי מתאים ונכון עבור החלון, החדר או החלל שהוא מעצב. חשוב לא פחות לשים לב ממי קונים את הווילון. יש ווילונות בעבודת יד שיכולים להיות גם בעיצוב והתאמה אישיים ללקוח והם יהיו יפים וייחודיים, כאלה שבאמת אי אפשר יהיה לראות בשום מקום אחר. כמובן שצריך לבחור וילון על פי השימוש שלו בעיצוב החדר.

 

וילון לכל חדר או אזור

מכיוון שכיום יש  מגוון רחב של וילונות בד הרי שמה שנותר למי שמחפש וילון זה להתרשם ממבחר בחנות או באתר אינטרנט על מנת לבחון את המידות ואת הדוגמה עצמה. לכל חדר או אזור בבית יתאים וילון אחר – חדר השינה, חדר הילדים, פינת האוכל או הסלון. ברע שמקדישים את תשומת הלב לבחירה נאותה ונכונה הרי שזו הדרך הנכונה לבחור. במידת הצורך אפשר לקבל ייעוץ מהעובדים של החנות או ממי שמתפעל את אתר האינטרנט וכך לקבל עצות טובות שיעזרו לקבל את ההחלטה נכונה. אין ספק שלבסוף העיצוב של החדר יהיה לא פחות ממושלם ויהיה הבדל מהותי בין המראה של החלל עם הווילון או בלעדיו והרי שזו המטרה – שהווילון ייתן את הערך המוסף שלו.

גינה

גינה בעיר: כיצד לעצב מרחב ירוק קטן עם השפעה גדולה

דמיינו שאתם חוצבים מקדש שליו בתוך האנרגיה השוקקת של העיר. הזמזום של החיים העירוניים אולי נראה כמו בן לוויה מוזר לרשרוש העלים ולניחוח הפריחה, אבל זה לא רק אפשרי; זה טרנספורמטיבי. בהשראת סימפוניית הטבע והקדנציות של חיי העיר, גן בעיר עומד כעדות לאיזון וליופי. אבל היציאה למסע של עיצוב שטח ירוק קטן בסביבה עירונית מגיעה עם מערכת משוכות ייחודית – חלל הוא מותרות מוערך, ובטון שולט לעתים קרובות על הקרקע.

קרא עוד »
נר ריחני

מדריך הבחירה: איך למצוא את הפתיל המושלם לנר שלך?

ההבהוב העדין של להבת נר יכול להפוך חללים רגילים למקדשים של רוגע, ולהפוך את האמנות העדינה של עשיית נרות לסוג של אלכימיה. אבל אלמנט חיוני אחד נשאר לעתים קרובות בצללים, וקובע בשקט את תוחלת החיים והבטיחות של זוהר הנר שלכם: הפתילה. גדיל פשוט עשוי להיראות חסר חשיבות, ובכל זאת הוא הכל חוץ מאשר – פתיל מושלם הוא פעימות הלב של כל נר, המתזמר את סימפוניית הריח והזוהר.

קרא עוד »