יצירת פרגולה במגוון גדלים שונים

עם העלייה בפופולריות של פרגולות, חל שינוי משמעותי בעיצוב חללי החוץ. הפרגולה היא מבנה המשמש לרוב למתן צל או מחסה מהשמש. זה יכול להיות בנוי מעץ, מתכת או פלסטיק והוא יכול להיות עומד חופשי או מחובר לבניין. הם נמצאים בעיקר באירופה ובצפון אמריקה והם קיימים מאז המאה ה-17. פרגולה היא סוג של מבנה אדריכלי. הוא עשוי בדרך כלל מעץ או מתכת. הפרגולה היא אלמנט עיצובי פופולרי והיא משמשת לרוב בגינות, פטיו, חצרות ומרפסות. אלמנט עיצובי זה קיים כבר מאות שנים.

פרגולה

פרגולה היא סוג חדש של פלטפורמת מדיה חברתית. זה מקום שבו אנשים יכולים לחלוק את מחשבותיהם ולהשתתף בשיחות על כל נושא שהם רוצים לדבר עליו. המשתמשים של פרגולה יכולים גם ליצור ולשתף תוכן בעזרת כותבי בינה מלאכותית. כותבי הבינה המלאכותית מצוידים בכלי לעיבוד שפה טבעית שעוזר לכתוב פוסטים, מאמרים ופוסטים בבלוג בצורה מרתקת. פרגולה היא מבנה עצמאי מעץ או מתכת, הנתמך על ידי עמודים, קשתות או קורות. ניתן להשתמש בו למטרות שונות, כמו מתן צל מהשמש והגשם או תמיכה בצמחים מטפסים. פרגולה היא בחירה פופולרית עבור מי שרוצה להוסיף קצת אלגנטיות לביתם. זה גם שימושי במתן פרטיות ומחסה מפני הרוח והגשם.

פרגולה היא מבנה המשמש באופן מסורתי להצלת השמש או הגשם. הוא מורכב מסדרה של קשתות, עמודים וקורות. פרגולות נמצאות בדרך כלל בגנים ובפארקים, אך ניתן למצוא אותן גם בחצרות קדמיות ובחצרות אחוריות. הם מבנים מאוד צדדיים שיכולים לשמש למטרות רבות ושונות. פרגולה היא מבנה עצמאי הנתמך על ידי עמוד אחד או יותר, בדרך כלל עם גג שטוח. הוא משמש בדרך כלל כשביל מכוסה, מרפסת או מרפסת מקורה. ניתן לראות פרגולות בסגנונות אדריכליים רבים ושונים, כולל גותי וויקטוריאנית. ניתן להתייחס לפרגולה גם כגג תלוי הנתמך בעמוד אחד ולעיתים משמש להצלת השמש פרגולה היא סוג של סוכת הנתמכת על ידי עמודים, עמודים או קירות ומכוסה על ידי גג תלוי. זה ידוע גם כמרפסת, גג מרפסת או אכסדרה. פרגולות מיוצרות לרוב מעץ, אך יכולות להיות עשויות גם ממתכת או בטון. הם נמצאים בשימוש נפוץ בגנים ובפטיו. פרגולה היא סוג של סוכת הנתמכת על ידי עמודים, עמודים או קירות ומכוסה על ידי גג תלוי. זה ידוע גם כמרפסת, גג מרפסת או אכסדרה. להזמנות כנסו: woodenboards

סוג של מבנה תמיכה ארכיטקטוני

פרגולה היא סוג של מבנה תמיכה ארכיטקטוני, שהוא בדרך כלל שביל או גלריה מקורה מקורה, המתפרשת בין שני מבנים או מבנים. הפרגולה תוכננה במקור באיטליה כדי לספק צל להולכי רגל. כיום הוא משמש גם כמאפיין אדריכלי וכדי לספק פרטיות מבחוץ. פרגולה היא מבנה המשמש בדרך כלל להצלת השמש. זה יכול להיות עשוי מעץ, מתכת או חומרים אחרים. הפרגולה היא אלמנט עיצובי קלאסי והיא הייתה בשימוש עוד מימי קדם. באירופה, הפרגולה זכתה לפופולריות רבה בסוף המאה ה-19 ובתחילת המאה ה-20 על ידי מעצבים איטלקיים כמו לואיג'י נרבי וג'יו פונטי.

גינה

גינה בעיר: כיצד לעצב מרחב ירוק קטן עם השפעה גדולה

דמיינו שאתם חוצבים מקדש שליו בתוך האנרגיה השוקקת של העיר. הזמזום של החיים העירוניים אולי נראה כמו בן לוויה מוזר לרשרוש העלים ולניחוח הפריחה, אבל זה לא רק אפשרי; זה טרנספורמטיבי. בהשראת סימפוניית הטבע והקדנציות של חיי העיר, גן בעיר עומד כעדות לאיזון וליופי. אבל היציאה למסע של עיצוב שטח ירוק קטן בסביבה עירונית מגיעה עם מערכת משוכות ייחודית – חלל הוא מותרות מוערך, ובטון שולט לעתים קרובות על הקרקע.

קרא עוד »
נר ריחני

מדריך הבחירה: איך למצוא את הפתיל המושלם לנר שלך?

ההבהוב העדין של להבת נר יכול להפוך חללים רגילים למקדשים של רוגע, ולהפוך את האמנות העדינה של עשיית נרות לסוג של אלכימיה. אבל אלמנט חיוני אחד נשאר לעתים קרובות בצללים, וקובע בשקט את תוחלת החיים והבטיחות של זוהר הנר שלכם: הפתילה. גדיל פשוט עשוי להיראות חסר חשיבות, ובכל זאת הוא הכל חוץ מאשר – פתיל מושלם הוא פעימות הלב של כל נר, המתזמר את סימפוניית הריח והזוהר.

קרא עוד »