סוגי השטיחים המוצעים אצלנו בשטיחי רויאל- מלוא טנא האפשרויות לעיצוב הבית

על מנת לייחד את ביתכם, את המשרד או הקליניקה ולהופכם למשכנכם הפרטי, חשוב מאד להרגיש בנוח ובמקום הנכון לכם. עיצוב הבית יושב על דקויות, ועל כך יקום ויפול דבר ביצירת התוצר המושלם שישרת אתכם נאמנה, מכל הבחינות. באמצעות רכישה של אלמנטים עיצוביים ודגש על הפרטים הקטנים, כמו שטיחים למשל, ניתן לעשות זאת ולהפוך כל דירה או משרד למקום הנעים, הבית, המשכן שאנו מרגישים בו בנוח ובשמחה. כידוע, דווקא הדגש על הדברים הקטנים הוא אשר ייצור את התוצר השלם, וכך גם לגבי עיצוב הבית. לכן ישנה חשיבות מכרעת בתהליך עיצוב הבית שיעשה בצורה המותאמת לכם, לאופייכם, לצרכיכם ובצורה המגשימה את חלומכם. באמצעות התאמה והצבה של פרטים קטנים כמו שטיחים, זה אכן אפשרי, ואפילו- בקלות. על כן, חשוב לאתר את הספק אשר יאפשר לכם לבצע זאת, יספק לכם את מגוון השטיחים הרחב והרב ביותר, כך שתוכלו לבחור באופן מדויק. וכן, יהיה לעזר עבורכם בתהליך העיצוב ויסייע לכם בביצוע בחירה מתאימה ומנצחת, אשר תאפשר לכם להגשים את חלום עיצוב הבית, בדיוק כמו שראיתם אותו בדמיונכם.

בחנות האונליין שלנו תמצאו מגוון רחב מאד של סגנונות שטיחים, זאת מאחר שאנו מאמינים שלכל אחד מאיתנו- הסגנון שלו, הדרך שלו להרגיש בבית, בנוחות ובנועם. חלקינו מעדיפים את העיצוב הקלאסי, הרך, הנעים, החלק, ומרגישים בו רגועים, שלווים ושמחים בביתנו. חלקנו האחר מעדיף את עיצוב הבית שלו בניחוח מודרני, צבעוני יותר, בעל קסם, שכן זה האחרון מאפשר לו לחוש אנרגטי ושמח יותר, בעל מוטיבציה וחיוניות. מאחר שכל אחד מאיתנו הוא אדם שונה, אנו שמחים להציע את מגוון פיתרונות העיצוב עבור כל אחד מאיתנו. אנו מקפידים כי באתר האונליין של שטיחי רויאל מגוון סגנונות השטיחים, על צורותיהם וצבעיהם יהיה רחב ככל הניתן, כך שכל אחד מאיתנו יוכל למצוא את שאהבה נפשו, לצד התאמה למטרות וצרכים.

בחנות האונליין של שטיחי רויאל תוכלו להבחין בחלוקה מדויקת ומפורטת לקטגוריות, כאמור, ועל כך חשוב להתעכב. לרובנו מעט קשה לבצע את ההתאמה בראשנו לחדר הנכון, מטרות לצד צרכים לצד סגנונות. שטיחי רויאל מגיעה על מנת להנגיש לנו זאת בצורה הקלה והפשוטה ביותר, ומחלקת עבורנו את מגוון מוצריה לקטגוריות. כך, תוכלו למצוא באתר שטיחי רויאל חלוקה לעיצוב של חדרי שינה, עיצוב חדרי ילדים, עיצוב באמצעות שטיחים לסלון, עיצוב חדרים אחרים וכדומה. וכן, חלוקה לעיצוב בסגנונות שונים- מודרני, קלאסי, גאומטרי וכמובן- חלוקה לפי צבעים וגוונים. ואם למרות החלוקה הפונקציונלית עודכם חשים כי אתם נדרשים בהכוונה או בייעוץ, צוות הבית של שטיחי רויאל יהיה זמין לשירותכם במהלך שעות הפעילות, על מנת להבין מעט יותר, לבצע בחירה מדויקת ורכישה טובה ומוצלחת.

בחנות האונליין תוכלו למצוא למשל צבעים רכים ושלווים לצד צבעים עזים ונוכחים יותר. כל זאת במנעד סגנונות רחב, ובאופן מפורט. מעבר לעיצובים הקלאסיים לצד העיצוב המודרניים, בחנות האונליין שלנו תוכלו למצוא את כל הסגנונות, ואת כל סוגי השטיחים, מהפשוטים ועד המיוחדים ביותר אשר קיימים. מגוון השטיחים הנמכרים בשטיחי רויאל מלאי גוון וצבע, כל שטיח שונה ממשנהו. תוכלו למצוא שטיחים המעוצבים בצורות גאומטריות לצד שטיחים המעוצבים באופן אבסטרקטי יותר. האתר, המפרט את המפרט הטכני של כל מוצר ומוצר עושה זאת בבהירות רבה ובקלות משתמש, ובה פירוט רחב היקף של טיב החומרים, איכויותיהם, גובה חוט השטיח. וכן, המגוון הרחב של החומרים כמו פוליאסטר, כותנה, היטסט, משי ועוד. חלק מהשטיחים מיוצרים בעבודת יד, חלקם מיוצרים על ידי מכונה, והמשותף לכל אלו היא איכות המוצרים הנמכרים באתר. על מנת להבטיח זאת, מעניקה שטיחי רויאל אחריות לפרקי זמן משתנים, בהתאם למוצר הנמכר.

חנות האונליין מציגה שפע רחב היקף, ולצד זאת, עקב הקלות שבה ניתן להתמצא באתר, רכישה נוחה ובטוחה. אחד הדגשים החשובים ביותר עבור שטיחי רויאל, לצד מכלול השפע, הוא גם פשטות תהליך הבחירה והרכישה. האתר מאד בהיר לשימוש, מסודר בצורה מצוינת, וכך גם החלוקה לסגנונות, צבעים וקטגוריות. תוכלו לצפות בתמונות המוצרים השונים, על כלל סגנונותיהם, בצורה אותנטית התואמת את המקור באופן מדויק ומפורט, ולבצע בחירה מושכלת וטובה.

 

מדוע לרכוש את השטיח החדש שלכם דווקא בשטיחי רויאל?

אנו בשטיחים רויאל מאמינים שבאמצעות התאמה נכונה של שטיחים לעיצוב הבית או המשרד שלכם, תוכלו ברגע אחד לתת את הטאץ' המדויק והספציפי שהיה חסר על מנת ליצור את התמונה השלמה. על כן, חשוב מאד לבצע את בחירת השטיחים בצורה מושכלת וחכמה, אשר לוקחת בחשבון את כל הפרמטרים החשובים. על מנת לאפשר זאת ללקוחות החנות, שטיחי רויאל מקפידה על חווית הרכישה באונליין ודואגת לשדרגה מיום ליום. חנות האונליין של שטיחי רויאל מאפשרת לכם להתמצא ביתר קלות באתר, לבצע את הרכישה באופן מהיר ובמקביל מספק, ולקבל את המוצר שהזמנתם בקלות וביעילות, מבלי לצאת מפתח הבית. כך מאפשרת שטיחי רויאל ביצוע תהליך בחירה בצורה הנעימה ביותר, שיספק לכם את חווית קנייה טובה, מהנה שתפיק תוצאות מצוינות ובחירות מיטביות ותהפוך כל עיצוב סטנדרטי למפעים ומרגש.

זאת ועוד, אחד הפרמטרים המורגשים ביותר בחנות האונליין של שטיחי רויאל, לצד איכות בלתי מתפשרת, היא העלויות הזולות והמחירים המותאמים לכל כיס ולכל תקציב. מה שמאפשר למעשה לכל אחד מאיתנו לחוות את חווית עיצוב הבית בצורה מהנה ומרגשת, מבלי הצורך להתפשר על איכות המוצר, או לשבור את הכיס.

 

הדגש המשמעותי שביצירת הסגנון הייחודי לכם

על ידי בחירה מדויקת של סגנון עיצוב הבית המועדף עליכם, תוכלו לחוות את חווית עיצוב הבית בצורה הטובה ביותר, ולייצר עבורכם את תוצאת העיצוב היפה ביותר. יצירת סגנון היא איננה עניין של מה בכך, היא חשובה במיוחד על מנת לאפשר לכם, להרגיש בבית.

כאשר אנחנו בוחרים שטיח, אנו בוחרים את הלך הרוח הרוח אשר בכוחו לשפר או להוריד את מצב הרוח שלנו מדי יום ביומו. באמצעות בחירה נכונה של האלמנטים הקטנים בעיצוב הבית, אנו יכולים להבטיח כי אותן דקויות ימקסמו עבורנו את חווית הרכישה, חווית תהליך העיצוב וכמובן קבלת התוצאה הסופית.

חנות האונליין של שטיחי רויאל מאפשרת לנו, באמצעות ההיצע רחב ההיקף שבה, את האפשרות לבצע את הבחירה הנכונה מצד אחד לרצונותינו ומאווינו, ומצד שני תשרת את מטרותינו וצורכינו, ותייצר את הסגנון המנצח עבורנו. למשפחת שטיחי רויאל ניסיון של יותר מ-30 שנים בתחום השטיחים, עוד מהיותה חברת יבואן בשלהי המאה ה-20, וכיום באמצעות הידע הרב שצברה בתחום מאפשרת לנו קבלת המוצרים הטובים והאיכותיים ביותר. שטיחי רויאל שמה דגש רחב על החומרים, טיבם ואיכותם, ניראות השטיחים, חלוקה לסגנונות, התאמה לצרכים שונים וכמובן- חלוקה לסגנונות. כך שכל אחד מאיתנו יוכל למצוא את שלו. זאת בתמורה הוגנת, מחירים זולים ומתאימים לכל כיס. באתר האונליין של שטיחי רויאל תוכלו לחוות חווית קנייה פשוטה ונגישה לצד מהנה ומדויקת, אשר תייצר עבורכם את עיצוב הבית כמו שתמיד חלמתם.

עיצוב הבית בעידן החדש: טרנדים במדרגות מרחפות שלא תרצה לפספס

צעד אל העתיד של עיצוב הבית, שבו חוקי הכבידה נראים כמתכופפים לגחמה של כושר ההמצאה האדריכלי. דמיינו גרם מדרגות המשמש לא רק כאמצעי למעבר בין קומות, אלא גם כפיסת אמירה שמרוממת את האסתטיקה של חלל המגורים שלכם. גרם המדרגות הצף, פלא של עיצוב מודרני, מגלם את השילוב הזה של פונקציונליות ואמנות. עם עיצובים מלוטשים וחומרים חדשניים, גרמי מדרגות אלה לא נועדו רק להגיע לגבהים חדשים; הם עוסקים בהבאת אלמנט חזוני ללב הבתים.

קרא עוד »