פרזול דקורטיבי לבית ולחצר

ענף הפרזול עוסק בעיבוד מתכות מסוגים שונים כגון: נירוסטה, אלומיניום וניקל עבור מגוון רחב של צרכים שנים בבית. את עבודות הפרזול מבצעים על ידי חימום מתכות ועיצוב המתכות הללו מתבצע על ידי פטיש וסדן. בכדי ליצור פרזול דקורטיבי לבית, לחצר ועוד, משתמשים בטכניקות נפחות מגוונות כאשר ההבדל בין פרזול לעבודות מתכת אחרות כרוך בכך שבעבודות הללו לא מעורב פס ייצור אוטומטי. עבודות פרזול דקורטיבי משלבות מתכת עם מגוון רחב של חומרים שונים כגון: עץ, אבן, זכוכית ועוד.

 

כיצד משלבים פרזול דקורטיבי בבית ובחצר?

מוצרי פרזול דקורטיבי ניתן לשלב באזורים השונים של הבית וגם בחצר הבית. ניתן למצוא מוצרי פרזול עבור דלתות הכוללים: צירים לדלתות, ידיות מעוצבות לדלתות, מנעולים לדלתות  ועוד. ניתן למצוא מוצרי פרזול עבור המטבח וכן מוצרי פרזול עבור חדר הרחצה שבבית. מוצרים אלה יכולים להיות: מתקני תלייה, ארונות, חיפויים דקורטיביים, מתקנים לאחסון נייר טואלט, מתקנים לסבון ושמפו, מתקנים למברשות שיניים ועוד. במטבח ניתן למצוא מוצרי פרזול דקורטיבי כגון: ידיות לארונות, מקומות אחסון משודרגים, מגירות מיוחדות לסכום ועוד.

בחצר ניתן לשלב פרזול אומנותי כסככות מיוחדות, מעוצבות ודקורטיביות אשר מעבד לעובדה שהן מסייעות בפני הגנה מפני מזג האוויר, הן גם משתלבות באופן הרמוני בגינה ומעניקה לה מראה ייחודי. כמו כן, ניתן למצוא את מוצרי הפרזול הדקורטיבי כגדרות מיוחדות שניתן להציב בגינה שמטרתן היא מצד אחד לתחום את שטח הגינה ולהעניק לכם את הפרטיות הנדרשת ובד בבד, לעשות זאת בצורה מעוצבת ומיוחדת.

 

כיצד ניתן לשלב מוצרי פרזול דקורטיביים גם בדירת מגורים?

אם אתם מעוניינים לשלב מוצרי פרזול דקורטיביים בדירת המגורים שלכם, כדאי שתדעו שזה בהחלט אפשרי. ראשית כל, כיום ניתן למצוא מגוון רחב של מעקות מעוצבים ומיוחדים אשר ניתן לשלב בכל דירת מגורים. את המעקות ניתן לשלב ליד גרם מדרגות בבית והם מספקים הגנה לכל אדם שעולה ויורד במדרגות וכמובן התורמים למראה הדקורטיבי של הבית. כמו כן, את המעקות ניתן לשלב במרפסת, במידה ויש לכם בבית. כל אדם יכול לבחור את סגנון המעקות המתאימים ביותר בהתאם לסגנון העיצוב האישי של ביתו.

אחד מסוגי מוצרי הפרזול הדקורטיבי שניתן למצוא בהיצע רחב ומשמעותי מאוד הוא: ידיות. ניתן לשלב בכל ארון הממוקם במטבח שלכם ובכל דלת הממוקמת בביתכם, ידית מעוצבת ומיוחדת אשר תשדרג לחלוטין את מראה הארון כולו או את מראה הדלת כולה.

 

מאילו חומרי גלם עשויים מוצרי פרזול?

חומר הגלם הנפוץ ביותר שממנו מעצבים מוצרי פרזול דקורטיבי הוא האלומיניום. מבין מבחר של חומרי גלם, אלומיניום מהווה את חומר הגלם הנוח ביותר לעיבוד ולעיצוב שכן הוא גמיש מאוד. מעבר לכך, הוא עמיד וחזק ועל כן, יש לו גם יתרונות דקורטיביים וגם יתרונות של שימושיות לטווח זמן רחוק. מלבד האלומיניום ניתן לשלב במוצרי הפרזול חומרי גלם נוספים כגון: מתכות מסוגים שונים, ברזל, עץ ואפילו זכוכית. השילוב של כמה חומרי גלם במוצרי פרזול הופך אותם להיות ייחודיים מאוד מבחינת המראה המעוצב שלהם והתרומה הדקורטיבית שלהם לבית.

עיצוב הבית בעידן החדש: טרנדים במדרגות מרחפות שלא תרצה לפספס

צעד אל העתיד של עיצוב הבית, שבו חוקי הכבידה נראים כמתכופפים לגחמה של כושר ההמצאה האדריכלי. דמיינו גרם מדרגות המשמש לא רק כאמצעי למעבר בין קומות, אלא גם כפיסת אמירה שמרוממת את האסתטיקה של חלל המגורים שלכם. גרם המדרגות הצף, פלא של עיצוב מודרני, מגלם את השילוב הזה של פונקציונליות ואמנות. עם עיצובים מלוטשים וחומרים חדשניים, גרמי מדרגות אלה לא נועדו רק להגיע לגבהים חדשים; הם עוסקים בהבאת אלמנט חזוני ללב הבתים.

קרא עוד »